шлях для жінки-льотчика

шлях для жінки-льотчика

навколо літака літати

Початкове використання фрази «пілот» (авіатор французькою мовою) залишилося в 1887 році як варіант «повітряні подорожі», що походить від латинського avis (птах, що має значення), створеного в 1863 році через Г. де ла Ланделя в «Повітряні подорожі». Ou Navigating Aérienne («Повітряні подорожі або навіть Sky Navigating»). Фраза aviatrix (французькою aviatrice), нині архаїчна, насправді раніше використовувалася для жінок-пілотів. Ці фрази насправді використовувалися набагато більше на ранніх часах авіаперельотів, коли літаки насправді були неймовірно незвичайними, а також означали досвід і хоробрість. Наприклад, рекомендаційна функція 1905 року пояснювала саму початкову площину братів Райт: «Цінність, що складається з системи тіла пілота, насправді трохи перевищує 700 зайвих фунтів».

Щоб гарантувати безпеку людей як у повітрі, так і на землі, дуже ранні авіаперельоти швидко вимагали, щоб літак фактично перебував під функціональним командуванням правильно кваліфікованого, акредитованого льотчика, незалежно від можливостей льотчика, що відповідало б за безризикові та законні завершення льотчика. Aéro-Club de France надав найпершу сертифікацію Луї Блеріо в 1908 році, а потім через Гленна Кертісса, Леона Делагранжа, а також Роберта Ено-Пелтері. Англійський імперський аероклуб дотримався в 1910 році, а також аероклуб США в 1911 році (Гленн Кертіс отримав самий ініціал).

як мама, як дитина

Коли Донна Гарретт насправді дозрівала у вищому Лос-Анджелесі, насправді не здавалося незвичайним, що її мати працювала як льотчик авіакомпанії. Оскільки її батько мав точно таку саму професію, капітан літака виглядав типовим завданням.
«Насправді це було нудне завдання, яке виконували мої мами й тата, коли вони, швидше за все, працювали», — сміється Донна, якій зараз 26 років. Насправді, мати Сьюзі Гарретт фактично прокладала шлях по небу, оскільки серед перших жінок літала місцевий американський провайдер SkyWest.

Ставши дорослішою, Донна почала відкривати себе. Під впливом ентузіазму своїх батьків, а також від їхньої гнучкості, яку вони в захваті від огляду на земну кулю, вона обрала для польоту свою дуже особисту професію. Швидко вперед до вересня 2019 року, а також Донна фактично керувала літаком разом із Сюзі як початкова льотна група SkyWest.

побутового фону

Донна почала літати в університеті, після того як батько літати навчив їй мотузки. «Я просто точно впала на це», — каже вона. Пізніше вона пройшла обстеження в 2 туристичних закладах у Південній Каліфорнії, завершила навчання в Мічигані, а також розробила свої години, допомагаючи невеликому бізнесу, який складається з компаній Beautiful Airline, які здійснюють повітряні поїздки в Чудовий каньйон. Вона підписалася на SkyWest у квітні 2019 року.
«Скажу справді правду, я дійсно не впізнала лише кількість лідера в цій конкретній області, яку моя мати насправді була зовсім недавно», — каже Донна. «Я дозрів, дивлячись на неї в рамках цієї конкретної функції, а також до того часу, коли я насправді не став набагато більш зрілим, а також, справді займаючись цією професією, я точно зрозумів, наскільки незвичайним є її обстановка в цій конкретній області. , а також я визнав, що саме те, що вона насправді виконувала при її нагоді, насправді було надзвичайно видатним».

позитивність

Розповідь також ставала вірусною щоразу, коли багато хто з них насправді розділяються, не знаючи, коли вони матимуть можливість бути насправді один одним, тому перегляд мами та дитини, що співпрацює, насправді є додатковим сердечним. Сюзі, а також Донна дійсно хотіли б, щоб вони врешті-решт опинилися в салоні один з одним. Тим часом вони згадують, наскільки фантастичним насправді був досвід. «Наша команда дуже добре функціонувала одна з одною, — каже Донна. «Як і це було насправді просто невимовно, скільки задоволення це було насправді для польоту разом з нею, а також те, наскільки щасливим це створювало мене від відпочинку біля неї».